W sobotę 29 lipca odbyło się tradycyjne spotkanie integracyjne członków i sympatyków Akcji Katolickiej w Ośrodku Rekolekcyjnym w Jeleśni. Na wstępie Pan Prezes Andrzej Kamiński powitał obecnego wśród nas Księdza Asystenta Tadeusza Borutkę, członków Zarządu DIAK oraz licznie zgromadzonych członków i sympatyków naszego stowarzyszenia. Spotkanie rozpoczęło się godzinie 11.00 Mszą św. sprawowaną przez Księdza Asystenta Tadeusza Borutkę. Po Mszy św. wszyscy zgromadziliśmy się przy ognisku, aby cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, ciekawymi rozmowami oraz wymianą doświadczeń.

Przed spotkanie odbyło się robocze zebranie Zarządu DIAK, w trakcie którego członkowie Zarządu wraz z Księdzem Asystentem podsumowali czerwcowy Rajd Akcji Katolickiej w Grodźcu oraz omówili nadchodzące wydarzenia: Nabożeństwo fatimskie w Rychwałdzie 13 września z udziałem Księdza Biskupa Marka Mendyka, Pielgrzymkę Akcji Katolickiej do Łagiewnik 23 września oraz opracowali zarys kalendarium na 2024 rok.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Asystentowi Tadeuszowi Borutce za obecność wśród nas i skierowane do nas słowo, organizatorom spotkania, a w szczególności Państwu Marii i Janowi Wróbel, Pani Bernadetcie Mentel i członkom POAK w Jeleśni oraz wszystkim przybyłym członkom naszego stowarzyszenia za udziału w tym wydarzeniu.

HOMILIA KSIĘDZA ASYSTENTA

All rights reserved © 2018 by Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej